TECHNOPLAST, výrobné družstvo, TopoľčanyAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 217 629 | 245 505 | 225 365 | 190 480 | 195 590 | 370 484 |
| Neobežný majetok spolu | 57 718 | 54 308 | 81 872 | 71 588 | 61 304 | 51 340 |
| Spolu majetok | 277 439 | 301 894 | 309 905 | 264 971 | 259 871 | 424 935 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 71 434 | 81 215 | 67 910 | 58 979 | 52 454 | 124 856 |
| Základné imanie | 11 982 | 10 698 | 13 022 | 11 995 | 11 167 | 11 167 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 19 999 | 30 115 | 51 949 | 16 975 | 19 227 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 133 367 | 15 614 | 21 835 | -34 975 | 2 252 | 92 198 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 60 656 | 174 023 | 177 023 | 177 023 | 177 023 | 177 023 |
| Vlastné imanie spolu | 206 005 | 220 334 | 241 995 | 205 992 | 207 417 | 299 615 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 578 729 | 749 119 | 1 144 975 | 530 974 | 640 848 | 1 180 164 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 140 601 | -16 925 | 30 251 | -33 691 | 7 280 | 109 473 |
| EBITDA | 144 011 | -13 515 | 34 369 | -23 407 | 17 564 | 119 437 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 138 992 | 20 393 | 28 687 | -34 975 | 6 092 | 107 806 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 133 367 | 15 614 | 21 835 | -34 975 | 2 252 | 92 198 |
| Osobné náklady | 320 044 | 373 910 | 390 675 | 305 026 | 298 969 | 353 738 |
| Odpisy | 3 410 | 3 410 | 4 118 | 10 284 | 10 284 | 9 964 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 285 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: TECHNOPLAST, výrobné družstvo, Topoľčany
Prehľad
TECHNOPLAST, výrobné družstvo, Topoľčany (IČO 00167827) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1960 a pôsobí 66 rokov. Sídlo podľa registra: Topoľčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba strojov pre poľnohospodárstvo a lesníctvo (SK NACE 2830). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Základné imanie je 2 656 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 180 164 €, čo je o 84,2 % viac ako rok predtým (640 848 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 92 198 € (7,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 353 738 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 424 935 € a vlastné imanie 299 615 € (miera samofinancovania 70,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.