Poľnohospodárske družstvo TrsteníkAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 442 709 | 2 946 719 | 3 193 245 | 3 289 529 | 3 501 940 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -288 377 | 159 161 | -136 624 | -412 779 | -278 011 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -902 829 | -1 191 206 | -1 032 046 | -1 168 670 | -1 581 449 |
| Spolu majetok | 2 977 884 | 3 755 283 | 3 947 152 | 2 986 896 | 2 839 090 |
| Záväzky spolu | 1 375 501 | 2 023 063 | 2 377 743 | 1 854 753 | 2 009 445 |
| Vlastné imanie spolu | 1 399 250 | 1 553 574 | 1 416 950 | 1 004 171 | 726 160 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Poľnohospodárske družstvo Trsteník
Prehľad
Poľnohospodárske družstvo Trsteník (IČO 00191167) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1958 a pôsobí 68 rokov. Sídlo podľa registra: Trstená. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov dojníc (SK NACE 0141). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 6 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 268 871 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 501 940 €, čo je o 6,5 % viac ako rok predtým (3 289 529 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 278 011 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 249 773 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 839 090 € a vlastné imanie 726 160 € (miera samofinancovania 25,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.