Poľnohospodárske družstvo VeličnáAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 988 320 | 972 089 | 1 112 161 | 916 969 | 1 113 699 |
| Neobežný majetok spolu | 1 492 151 | 1 415 399 | 1 367 660 | 1 369 616 | 1 315 457 |
| Spolu majetok | 2 714 004 | 2 583 003 | 2 479 821 | 2 328 803 | 2 429 156 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 659 381 | 534 862 | 416 421 | 244 024 | 299 059 |
| Základné imanie | 126 801 | 126 801 | 126 801 | 126 801 | 126 801 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 191 308 | 199 457 | 192 975 | 208 234 | 236 095 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 149 | -6 482 | 15 259 | 21 379 | 35 308 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 728 365 | 1 728 365 | 1 728 365 | 1 728 365 | 1 731 893 |
| Vlastné imanie spolu | 2 054 623 | 2 048 141 | 2 063 400 | 2 084 779 | 2 130 097 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 259 | 6 176 | 47 237 | 29 222 | 52 533 |
| EBITDA | 97 785 | 91 440 | 132 770 | 71 165 | 113 355 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 149 | -6 482 | 15 259 | 21 379 | 39 148 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 149 | -6 482 | 15 259 | 21 379 | 35 308 |
| Osobné náklady | 181 027 | 181 027 | 120 907 | 127 751 | 140 721 |
| Odpisy | 87 526 | 85 264 | 85 533 | 41 943 | 60 822 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Poľnohospodárske družstvo Veličná
Prehľad
Poľnohospodárske družstvo Veličná (IČO 00191205) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1973 a pôsobí 53 rokov. Sídlo podľa registra: Veličná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov dojníc (SK NACE 0141). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Dozorná rada má 5 členov. Základné imanie je 114 520 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 308 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 140 721 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 429 156 € a vlastné imanie 2 130 097 € (miera samofinancovania 87,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.