Poľnohospodárske družstvo "Čingov" SmižanyAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 562 118 | 3 201 646 | 3 260 224 | 3 079 108 | 3 473 289 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 23 559 | 32 660 | -175 754 | -421 374 | -271 135 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 423 | 19 944 | 50 410 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 515 488 | 5 982 236 | 6 052 105 | 6 028 294 | 6 311 217 |
| Záväzky spolu | 1 399 688 | 1 876 384 | 2 029 697 | 2 418 926 | 2 858 218 |
| Vlastné imanie spolu | 3 780 210 | 3 801 962 | 3 623 961 | 3 194 846 | 2 923 314 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 2 192 | 2 194 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany
Prehľad
Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany (IČO 00204251) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1972 a pôsobí 54 rokov. Sídlo podľa registra: Smižany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov dojníc (SK NACE 0141). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 618 184 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 473 289 €, čo je o 12,8 % viac ako rok predtým (3 079 108 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 271 135 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 074 790 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 311 217 € a vlastné imanie 2 923 314 € (miera samofinancovania 46,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.