Asseco Solutions, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 397 167 € (64 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 12 470 928 | 12 861 539 | 11 654 054 | 11 892 312 | 12 126 303 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 614 894 | 1 837 504 | 908 153 | 1 397 167 | 1 305 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 181 166 | 181 166 | 771 166 | 771 166 | 771 166 |
| Spolu majetok | 5 381 004 | 5 271 371 | 5 157 212 | 6 363 865 | 5 826 591 |
| Záväzky spolu | 2 265 342 | 1 770 522 | 1 673 680 | 2 270 283 | 1 971 970 |
| Vlastné imanie spolu | 1 960 326 | 2 182 936 | 1 843 585 | 2 332 599 | 2 240 432 |
| Vypočítané dividendy | 1 459 757 | 1 614 894 | 1 247 504 | 908 153 | 1 397 167 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok25
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Asseco Solutions, a.s.
Prehľad
Asseco Solutions, a.s. (IČO 00602311) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1990 a pôsobí 35 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 100 – 149 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 5 členov. Základné imanie je 33 422 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 126 303 €, čo je o 2,0 % viac ako rok predtým (11 892 312 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 305 000 € (10,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 777 792 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 826 591 € a vlastné imanie 2 240 432 € (miera samofinancovania 38,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.