A&R Holding s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 0 | 10 288 | 681 | 21 992 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 44 875 |
| Spolu majetok | 0 | 10 288 | 681 | 66 867 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 10 043 | 172 | 65 077 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 245 | 509 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 245 | 264 | 1 281 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 245 | 509 | 1 790 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 20 231 | 30 126 | 10 404 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 372 | 311 | 1 621 |
| EBITDA | 0 | 372 | 311 | 4 746 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 288 | 311 | 1 621 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 245 | 264 | 1 281 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 1 774 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 3 125 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: A&R Holding s.r.o.
Prehľad
A&R Holding s.r.o. (IČO 00643866) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 35 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maľovanie a zasklievanie (SK NACE 4334). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 10 404 €, čo je o 65,5 % menej ako rok predtým (30 126 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 1 281 € (12,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 66 867 € a vlastné imanie 1 790 € (miera samofinancovania 2,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.