DREVODOM ORAVA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 6 183 350 | 5 551 267 | 4 605 652 | 4 248 268 | 3 861 136 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 569 716 | 57 061 | 6 587 | 18 196 | -199 779 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 042 950 | 1 566 554 | 1 623 615 | 1 628 891 | 1 647 087 |
| Spolu majetok | 3 373 712 | 3 303 013 | 3 153 025 | 3 115 344 | 2 951 473 |
| Záväzky spolu | 1 231 921 | 1 149 056 | 995 652 | 908 568 | 899 271 |
| Vlastné imanie spolu | 2 141 791 | 2 153 957 | 2 157 373 | 2 206 776 | 2 052 202 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 44 895 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: DREVODOM ORAVA s.r.o.
Prehľad
DREVODOM ORAVA s.r.o. (IČO 00693910) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1990 a pôsobí 35 rokov. Sídlo podľa registra: Podbiel. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 5 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 266 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 861 136 €, čo je o 9,1 % menej ako rok predtým (4 248 268 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 199 779 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 999 855 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 951 473 € a vlastné imanie 2 052 202 € (miera samofinancovania 69,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.