ANTEC, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 7 046 055 | 7 981 320 | 7 350 348 | 6 396 521 | 6 667 474 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 68 916 | 394 034 | 278 749 | 38 905 | 108 667 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 213 572 | 2 282 488 | 2 676 522 | 2 955 271 | 2 994 176 |
| Spolu majetok | 5 619 372 | 5 768 944 | 6 195 548 | 5 589 084 | 5 789 279 |
| Záväzky spolu | 2 737 034 | 2 492 104 | 2 640 427 | 1 995 058 | 2 086 586 |
| Vlastné imanie spolu | 2 882 338 | 3 276 372 | 3 555 121 | 3 594 026 | 3 702 693 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ANTEC, s. r. o.
Prehľad
ANTEC, s. r. o. (IČO 17053781) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 35 rokov. Sídlo podľa registra: Považany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 33 194 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 667 474 €, čo je o 4,2 % viac ako rok predtým (6 396 521 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 108 667 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 213 586 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 789 279 € a vlastné imanie 3 702 693 € (miera samofinancovania 64,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.