EMBACO spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 101 936 | 137 718 | 122 489 | 171 446 | 158 267 |
| Neobežný majetok spolu | 763 981 | 680 752 | 677 608 | 606 521 | 609 972 |
| Spolu majetok | 865 917 | 818 470 | 800 097 | 777 967 | 768 239 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 264 006 | 257 405 | 257 061 | 260 446 | 288 320 |
| Základné imanie | 1 045 608 | 1 045 608 | 1 045 608 | 1 045 608 | 1 045 608 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -381 920 | -443 850 | -484 697 | -502 638 | -528 329 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -61 931 | -40 847 | -18 029 | -25 603 | -37 514 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 154 | 154 | 154 | 154 | 154 |
| Vlastné imanie spolu | 601 911 | 561 065 | 543 036 | 517 521 | 479 919 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 78 875 | 132 893 | 145 940 | 171 837 | 119 192 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -58 728 | -40 802 | -17 871 | -25 497 | -36 398 |
| EBITDA | 23 764 | 39 198 | 54 864 | 46 050 | 35 149 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -59 051 | -40 847 | -18 029 | -25 603 | -36 509 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -61 931 | -40 847 | -18 029 | -25 603 | -37 514 |
| Osobné náklady | 4 932 | 10 466 | 11 341 | 12 241 | 13 318 |
| Odpisy | 82 492 | 80 000 | 72 735 | 71 547 | 71 547 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: EMBACO spol. s r.o.
Prehľad
EMBACO spol. s r.o. (IČO 17055326) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 35 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s ostatným tovarom pre domácnosť (SK NACE 4649). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 1 045 608 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 119 192 €, čo je o 30,6 % menej ako rok predtým (171 837 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 37 514 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 318 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 768 239 € a vlastné imanie 479 919 € (miera samofinancovania 62,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.