DOBREX s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 232 359 | 705 824 | 532 153 | 308 624 | 94 242 | 363 142 |
| Neobežný majetok spolu | 733 795 | 655 233 | 655 368 | 778 718 | 667 926 | 556 045 |
| Spolu majetok | 967 118 | 1 361 513 | 1 195 286 | 1 112 071 | 762 591 | 919 691 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 465 503 | 507 768 | 339 940 | 240 229 | 91 271 | 87 837 |
| Základné imanie | 19 917 | 19 917 | 19 917 | 19 917 | 19 917 | 19 917 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 293 342 | 378 582 | 737 848 | 745 089 | 489 114 | 573 311 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 85 239 | 359 267 | 7 241 | 9 525 | 84 272 | 163 889 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 704 | 4 704 | 4 704 | 4 704 | 4 704 | 4 704 |
| Vlastné imanie spolu | 403 202 | 762 470 | 769 710 | 779 235 | 598 007 | 761 821 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 117 163 | 475 749 | 40 394 | 32 889 | 133 099 | 233 198 |
| EBITDA | 218 880 | 581 922 | 149 511 | 142 037 | 252 171 | 345 079 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 116 901 | 475 523 | 40 137 | 32 622 | 132 817 | 232 946 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 85 239 | 359 267 | 7 241 | 9 525 | 84 272 | 163 889 |
| Osobné náklady | 36 669 | 45 537 | 22 920 | 24 591 | 27 080 | 34 565 |
| Odpisy | 101 717 | 106 173 | 109 117 | 109 148 | 119 072 | 111 881 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 265 500 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DOBREX s.r.o.
Prehľad
DOBREX s.r.o. (IČO 17077524) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 35 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 19 917 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 163 889 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 34 565 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 919 691 € a vlastné imanie 761 821 € (miera samofinancovania 82,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.