IB Holding, k. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 768 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 794 169 | 934 360 | 829 455 | 863 413 | 879 838 | 939 342 |
| Neobežný majetok spolu | 15 933 | 15 933 | 15 933 | 15 933 | 15 934 | 15 934 |
| Spolu majetok | 810 102 | 950 293 | 845 388 | 879 346 | 895 772 | 955 276 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 769 031 | 908 100 | 804 022 | 837 736 | 856 006 | 914 915 |
| Základné imanie | 16 597 | 16 597 | 16 597 | 16 597 | 16 597 | 16 597 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 073 | 7 195 | 6 368 | 6 612 | 4 768 | 5 363 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 18 401 | 18 401 | 18 401 | 18 401 | 18 401 | 18 401 |
| Vlastné imanie spolu | 41 071 | 42 193 | 41 366 | 41 610 | 39 766 | 40 361 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -120 |
| EBITDA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -120 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 775 104 | 915 295 | 810 390 | 844 348 | 860 774 | 920 279 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 073 | 7 195 | 6 368 | 6 612 | 4 768 | 5 363 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 6 073 | 7 195 | 6 368 | 6 612 | 4 768 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IB Holding, k. s.
Prehľad
IB Holding, k. s. (IČO 17317061) je komanditná spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 35 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 16 597 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 363 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 955 276 € a vlastné imanie 40 361 € (miera samofinancovania 4,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.