MIER, stavebné bytové družstvoAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 372 217 | 369 923 | 367 363 | 270 753 | 255 534 | 236 888 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 372 217 | 369 923 | 367 363 | 270 753 | 255 534 | 236 888 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 369 931 | 367 637 | 365 077 | 262 198 | 244 424 | 228 487 |
| Základné imanie | 1 683 | 1 683 | 1 683 | 1 677 | 1 677 | 1 677 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 275 | 8 830 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 0 | 0 | 6 275 | 2 555 | -2 709 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 603 | 603 | 603 | 603 | 603 | 603 |
| Vlastné imanie spolu | 2 286 | 2 286 | 2 286 | 8 555 | 11 110 | 8 401 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 055 | 12 483 | 12 022 | 18 748 | 9 600 | 9 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 0 | 8 266 | 2 908 | -2 314 |
| EBITDA | 0 | 0 | 0 | 8 266 | 2 908 | -2 314 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 0 | 0 | 8 090 | 2 895 | -2 369 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | 0 | 6 275 | 2 555 | -2 709 |
| Osobné náklady | 9 777 | 9 954 | 9 616 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MIER, stavebné bytové družstvo
Prehľad
MIER, stavebné bytové družstvo (IČO 18049982) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Základné imanie je 1 677 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 600 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 709 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 236 888 € a vlastné imanie 8 401 € (miera samofinancovania 3,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.