Computer Information Systems, spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 51 014 € (81 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 320 691 | 278 447 | 288 544 | 283 062 | 327 420 | 309 848 |
| Neobežný majetok spolu | 14 445 | 32 676 | 23 324 | 13 969 | 4 616 | 0 |
| Spolu majetok | 335 136 | 311 123 | 311 868 | 297 031 | 332 036 | 309 848 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 95 893 | 91 751 | 89 622 | 95 780 | 261 513 | 215 668 |
| Základné imanie | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 132 182 | 132 183 | 132 182 | 131 843 | 11 841 | 11 841 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 99 393 | 79 521 | 82 396 | 61 740 | 51 014 | 74 671 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 697 | 697 | 697 | 697 | 697 | 697 |
| Vlastné imanie spolu | 239 243 | 219 372 | 222 246 | 201 251 | 70 523 | 94 180 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 384 794 | 305 185 | 302 865 | 266 778 | 233 810 | 316 093 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 126 259 | 100 984 | 104 635 | 78 593 | 65 111 | 93 136 |
| EBITDA | 140 707 | 120 166 | 113 989 | 87 947 | 74 465 | 96 254 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 126 049 | 100 734 | 104 389 | 78 246 | 64 671 | 94 531 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 99 393 | 79 521 | 82 396 | 61 740 | 51 014 | 74 671 |
| Osobné náklady | 22 888 | 23 632 | 8 471 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 14 448 | 19 182 | 9 354 | 9 354 | 9 354 | 3 118 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 99 392 | 79 522 | 82 735 | 181 742 | 51 014 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Computer Information Systems, spol. s r. o.
Prehľad
Computer Information Systems, spol. s r. o. (IČO 31103278) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 971 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 316 093 €, čo je o 35,2 % viac ako rok predtým (233 810 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 74 671 € (23,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 309 848 € a vlastné imanie 94 180 € (miera samofinancovania 30,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.