CSAKOM, spol. s r.o.Aktívna

IČO 31107818Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1991Bátorove Kosihy

Finančný prehľad

212 025 €+19,0%
Tržby 2025
-18,5%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu65 005148 341102 63349 34775 02163 822
Neobežný majetok spolu95 65069 63844 57414 19713 18312 169
Spolu majetok160 655217 979147 20763 54488 20475 991
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu42 601119 37352 7722 94926 6376 302
Základné imanie9 9599 9599 9599 9599 9599 959
Výsledok hospodárenia minulých rokov113 682106 57587 12782 95649 11650 088
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-7 107-19 448-4 171-33 8409728 122
Fondy a ostatné vlastné imanie1 5201 5201 5201 5201 5201 520
Vlastné imanie spolu118 05498 60694 43560 59561 56769 689
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)589 239331 614201 900114 937178 121212 025
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-5 241-18 358-3 604-33 5742 3069 984
EBITDA21 2957 65421 460-32 5603 32010 998
Výsledok hospodárenia pred zdanením-7 013-19 448-4 171-33 8401 9329 743
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-7 107-19 448-4 171-33 8409728 122
Osobné náklady23 41620 99321 32123 35022 66522 906
Odpisy26 53626 01225 0641 0141 0141 014
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Bátorove Kosihy

Zhrnutie: CSAKOM, spol. s r.o.

Prehľad

CSAKOM, spol. s r.o. (IČO 31107818) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Bátorove Kosihy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel (SK NACE 4672). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 959 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 212 025 €, čo je o 19,0 % viac ako rok predtým (178 121 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 122 € (3,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 22 906 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 75 991 € a vlastné imanie 69 689 € (miera samofinancovania 91,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

CSAKOM, spol. s r.o. – IČO 31107818 — icoprofil.sk