Resulta, s.r.o.Aktívna

IČO 31340121Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1993Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

176 935 €-13,8%
Tržby 2025
+8,5%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
20222 391 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu139 796163 243241 153261 878229 669
Neobežný majetok spolu35 27427 78117 6237 92326 408
Spolu majetok175 070191 024258 776269 801256 077
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu15 49327 05855 70248 22923 742
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov137 819149 883156 663195 771214 269
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)14 4556 78039 10818 49810 763
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664
Vlastné imanie spolu159 577163 966203 074221 572232 335
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)127 827176 225321 685205 146176 935
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti17 16010 03549 48224 33914 245
EBITDA19 55320 03759 64134 03922 011
Výsledok hospodárenia pred zdanením17 0439 84749 18223 67813 911
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie14 4556 78039 10818 49810 763
Osobné náklady26 57745 14539 17949 36130 875
Odpisy2 39310 00210 1599 7007 766
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—2 391000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Resulta, s.r.o.

Prehľad

Resulta, s.r.o. (IČO 31340121) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s nábytkom, tovarom pre domácnosť a železiarskym tovarom (SK NACE 4615). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 176 935 €, čo je o 13,8 % menej ako rok predtým (205 146 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 763 € (6,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 875 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 256 077 € a vlastné imanie 232 335 € (miera samofinancovania 90,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Resulta, s.r.o. – IČO 31340121 — icoprofil.sk