PATENTSERVIS Bratislava, akciová spoločnosťAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 7 538 € (7 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 250 203 | 1 313 122 | 1 977 977 | 1 407 280 | 1 389 600 | 1 414 323 |
| Neobežný majetok spolu | 616 896 | 537 930 | 5 307 | 2 932 | 2 932 | 2 932 |
| Spolu majetok | 1 868 466 | 1 852 163 | 1 986 404 | 1 412 924 | 1 395 022 | 1 417 255 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 302 782 | 309 235 | 421 306 | 43 940 | 49 050 | 67 356 |
| Základné imanie | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 274 402 | 287 537 | 269 716 | 316 638 | 93 974 | 93 974 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 634 | -14 821 | 50 922 | -192 114 | 7 538 | 11 465 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 244 460 | 244 460 | 244 460 | 244 460 | 244 460 | 244 460 |
| Vlastné imanie spolu | 1 534 496 | 1 517 176 | 1 565 098 | 1 368 984 | 1 345 972 | 1 349 899 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 688 597 | 1 833 946 | 1 199 923 | 525 372 | 461 281 | 403 148 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 27 245 | -15 637 | 93 612 | -180 643 | 12 533 | 12 653 |
| EBITDA | 107 481 | 63 330 | 109 744 | -180 366 | 12 533 | 12 653 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 984 | -20 726 | 90 396 | -182 702 | 9 458 | 13 385 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 634 | -14 821 | 50 922 | -192 114 | 7 538 | 11 465 |
| Osobné náklady | 69 988 | 58 976 | 51 169 | 90 085 | 38 746 | 40 852 |
| Odpisy | 80 236 | 78 967 | 16 132 | 277 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 2 499 | 3 000 | 4 000 | 30 550 | 7 538 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
- Čahoj & Lelák, s.r.o.
- LexOffice, s. r. o. v likvidácii
- Advokátska kancelária EVA CIBULKOVÁ, s.r.o.
- Soňa Hekelová,advokát,s.r.o.
- Ján Deset Legal, s.r.o.
- LEX, advokátska kancelária s. r. o.
- FALIS & Partners, s. r. o.
- AK Jašková s.r.o.
- Matúš Kudlák Legal, s.r.o.
- Advokátska kancelária JUDr. Zoltán Sťahula, s.r.o.
Zhrnutie: PATENTSERVIS Bratislava, akciová spoločnosť
Prehľad
PATENTSERVIS Bratislava, akciová spoločnosť (IČO 31346430) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 1 000 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 403 148 €, čo je o 12,6 % menej ako rok predtým (461 281 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 465 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 40 852 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 417 255 € a vlastné imanie 1 349 899 € (miera samofinancovania 95,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.