DISAM SLOVAKIA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 52 913 | 29 122 | 27 817 | 42 118 | 43 989 | 42 808 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 52 913 | 29 122 | 27 817 | 42 118 | 43 989 | 42 808 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 343 | 14 346 | 12 113 | 17 377 | 12 649 | 9 477 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 368 | 13 486 | 993 | 1 921 | 10 957 | 17 556 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 418 | -12 494 | 927 | 9 036 | 6 599 | 1 991 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 7 145 | 7 145 | 7 145 | 7 145 | 7 145 | 7 145 |
| Vlastné imanie spolu | 27 570 | 14 776 | 15 704 | 24 741 | 31 340 | 33 331 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 59 393 | 46 355 | 49 203 | 75 914 | 44 735 | 71 375 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 809 | -12 370 | 1 061 | 10 135 | 7 724 | 3 100 |
| EBITDA | 809 | -12 370 | 1 061 | 10 135 | 7 724 | 3 100 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 596 | -12 494 | 927 | 9 976 | 7 561 | 2 951 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 418 | -12 494 | 927 | 9 036 | 6 599 | 1 991 |
| Osobné náklady | 32 122 | 30 923 | 31 687 | 33 144 | 35 333 | 48 604 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DISAM SLOVAKIA, s.r.o.
Prehľad
DISAM SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 31351638) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 71 375 €, čo je o 59,6 % viac ako rok predtým (44 735 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 991 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 48 604 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 808 € a vlastné imanie 33 331 € (miera samofinancovania 77,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.