GM Electronic Slovakia, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 727 750 € (52 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 327 467 | 441 827 | 687 131 | 447 431 | 484 881 | 78 033 |
| Neobežný majetok spolu | 1 183 148 | 1 078 302 | 953 571 | 1 068 684 | 990 981 | 577 033 |
| Spolu majetok | 1 513 408 | 1 525 935 | 1 652 744 | 1 525 159 | 1 479 664 | 657 297 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 112 487 | 109 481 | 166 354 | 39 383 | 63 927 | 34 214 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 374 174 | 1 391 107 | 1 407 058 | 1 476 993 | 1 476 378 | 678 306 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 934 | 15 950 | 69 935 | -614 | -70 322 | -65 745 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 757 | 2 757 | 2 757 | 2 757 | 2 757 | 2 757 |
| Vlastné imanie spolu | 1 400 505 | 1 416 454 | 1 486 390 | 1 485 776 | 1 415 453 | 621 958 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 208 077 | 1 208 093 | 1 577 176 | 241 099 | 222 410 | 174 973 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 49 824 | 45 067 | 113 437 | 14 540 | -89 123 | -73 838 |
| EBITDA | 174 060 | 169 869 | 240 482 | 139 184 | 36 824 | 52 109 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 38 182 | 36 938 | 104 936 | 15 580 | -65 415 | -64 785 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 934 | 15 950 | 69 935 | -614 | -70 322 | -65 745 |
| Osobné náklady | 185 571 | 194 456 | 189 624 | 10 326 | 12 069 | 42 665 |
| Odpisy | 124 236 | 124 802 | 127 045 | 124 644 | 125 947 | 125 947 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 727 750 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GM Electronic Slovakia, spol. s r.o.
Prehľad
GM Electronic Slovakia, spol. s r.o. (IČO 31352324) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 174 973 €, čo je o 21,3 % menej ako rok predtým (222 410 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 32,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 65 745 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 42 665 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 657 297 € a vlastné imanie 621 958 € (miera samofinancovania 94,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.