ATYP - STAV PLUS, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 310 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 586 816 | 571 640 | 709 644 | 1 084 193 | 1 161 046 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 | -1 166 | -1 005 | 3 313 | 796 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 005 | 21 016 | 19 850 | 17 846 | 17 846 |
| Spolu majetok | 279 667 | 253 462 | 247 933 | 254 020 | 460 066 |
| Záväzky spolu | 250 348 | 226 309 | 221 785 | 225 558 | 434 118 |
| Vlastné imanie spolu | 29 319 | 27 153 | 26 148 | 28 462 | 25 948 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 1 000 | 0 | 999 | 3 310 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ATYP - STAV PLUS, spol. s r.o.
Prehľad
ATYP - STAV PLUS, spol. s r.o. (IČO 31364250) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 642 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 161 046 €, čo je o 7,1 % viac ako rok predtým (1 084 193 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 796 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 197 785 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 460 066 € a vlastné imanie 25 948 € (miera samofinancovania 5,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.