ACE enterprise Slovakia, a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 98 066 | 55 054 | 54 626 | 66 048 | 201 234 | 218 005 |
| Neobežný majetok spolu | 656 461 | 630 396 | 683 178 | 650 630 | 456 275 | 415 950 |
| Spolu majetok | 755 932 | 686 950 | 739 022 | 716 678 | 657 509 | 633 955 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 662 425 | 591 099 | 645 960 | 623 232 | 528 365 | 483 779 |
| Základné imanie | 38 200 | 38 200 | 38 200 | 38 200 | 38 200 | 38 200 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -28 417 | -27 195 | -24 846 | -29 503 | -20 182 | 15 517 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 222 | 2 349 | -4 657 | 9 321 | 35 698 | 21 031 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 75 428 | 75 428 | 75 428 | 75 428 | 75 428 | 75 428 |
| Vlastné imanie spolu | 86 433 | 88 782 | 84 125 | 93 446 | 129 144 | 150 176 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 980 | 103 259 | 113 509 | 131 339 | 140 414 | 143 265 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 376 | 6 503 | -289 | 16 162 | 49 712 | 31 040 |
| EBITDA | 1 376 | 32 567 | 24 619 | 62 704 | 93 592 | 71 366 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 222 | 4 830 | -1 683 | 12 640 | 47 115 | 28 199 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 222 | 2 349 | -4 657 | 9 321 | 35 698 | 21 031 |
| Osobné náklady | 0 | 658 | 874 | 16 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 26 064 | 24 908 | 46 542 | 43 880 | 40 326 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ACE enterprise Slovakia, a. s.
Prehľad
ACE enterprise Slovakia, a. s. (IČO 31372031) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 38 200 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 143 265 €, čo je o 2,0 % viac ako rok predtým (140 414 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 70,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 031 € (14,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 633 955 € a vlastné imanie 150 176 € (miera samofinancovania 23,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.