FCC Zohor, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 360 000 € (13 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 106 901 | 3 217 511 | 2 710 149 | 3 298 653 | 2 928 226 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 774 861 | 925 018 | 275 314 | 362 175 | 367 868 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 329 967 | 1 104 827 | 2 029 845 | 2 305 160 | 2 307 335 |
| Spolu majetok | 5 706 242 | 7 208 379 | 7 686 927 | 8 839 808 | 9 123 415 |
| Záväzky spolu | 4 197 314 | 4 774 434 | 4 977 668 | 5 768 373 | 6 044 112 |
| Vlastné imanie spolu | 1 508 928 | 2 433 945 | 2 709 259 | 3 071 435 | 3 079 303 |
| Vypočítané dividendy | 399 999 | 0 | 0 | 0 | 360 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok16
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: FCC Zohor, s.r.o.
Prehľad
FCC Zohor, s.r.o. (IČO 31390714) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Zohor. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zber iného ako nebezpečného odpadu (SK NACE 3811). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 331 939 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 928 226 €, čo je o 11,2 % menej ako rok predtým (3 298 653 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 367 868 € (12,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 245 834 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 123 415 € a vlastné imanie 3 079 303 € (miera samofinancovania 33,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.