IMPA Šamorín, s.r.o.Aktívna

IČO 31392938Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1995Bratislava

Finančný prehľad

10 852 477 €+24,2%
Tržby 2025
+16,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 mil.10 mil.15 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €
202150 000 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)6 193 7297 677 3188 401 7518 736 62210 852 477
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie103 114129 47588 60224 11918 264
Výsledok hospodárenia minulých rokov554 429657 543786 605875 207899 327
Spolu majetok1 633 3641 971 6252 983 9522 990 6572 530 902
Záväzky spolu947 1311 158 6352 069 6062 080 9431 601 105
Vlastné imanie spolu665 361794 836883 025907 144925 409
Vypočítané dividendy50 0000000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: IMPA Šamorín, s.r.o.

Prehľad

IMPA Šamorín, s.r.o. (IČO 31392938) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 672 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 10 852 477 €, čo je o 24,2 % viac ako rok predtým (8 736 622 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 264 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 237 356 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 530 902 € a vlastné imanie 925 409 € (miera samofinancovania 36,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

IMPA Šamorín, s.r.o. – IČO 31392938 — icoprofil.sk