XIONG WEI s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 184 | 2 833 | 7 445 | 13 100 | 5 710 | 5 078 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 020 | 30 803 |
| Spolu majetok | 184 | 2 833 | 7 445 | 13 100 | 50 730 | 35 881 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 309 | 6 220 | 7 889 | 8 332 | 54 368 | 50 409 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 579 | -10 764 | -10 689 | -7 749 | -2 536 | -10 942 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 185 | 738 | 2 942 | 5 213 | -8 406 | -10 890 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | -4 125 | -3 387 | -444 | 4 768 | -3 638 | -14 528 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 155 | 3 804 | 10 247 | 27 180 | 15 875 | 12 292 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 125 | 828 | 3 288 | 6 656 | -6 721 | -9 149 |
| EBITDA | -4 125 | 828 | 3 288 | 6 656 | 5 126 | 5 068 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 185 | 768 | 3 228 | 6 596 | -8 066 | -10 550 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 185 | 738 | 2 942 | 5 213 | -8 406 | -10 890 |
| Osobné náklady | 2 318 | 2 544 | 5 619 | 11 587 | 3 324 | 3 831 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 847 | 14 217 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: XIONG WEI s.r.o.
Prehľad
XIONG WEI s.r.o. (IČO 31393764) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 292 €, čo je o 22,6 % menej ako rok predtým (15 875 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 140 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 10 890 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 831 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-14 528 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.