SETING Bratislava, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 66 442 € (48 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 551 905 | 473 743 | 574 614 | 562 090 | 717 087 | 599 969 |
| Neobežný majetok spolu | 54 282 | 38 621 | 23 445 | 19 253 | 7 224 | 4 455 |
| Spolu majetok | 610 431 | 517 232 | 601 769 | 584 805 | 727 978 | 610 824 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 206 503 | 224 973 | 303 137 | 273 774 | 419 575 | 217 612 |
| Základné imanie | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 | 15 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 72 135 | 72 135 | 72 135 | 72 135 | 72 135 | 72 135 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 160 945 | 50 248 | 55 903 | 69 070 | 66 442 | 151 251 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 154 826 | 154 826 | 154 826 | 154 826 | 154 826 | 154 826 |
| Vlastné imanie spolu | 402 906 | 292 209 | 297 864 | 311 031 | 308 403 | 393 212 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 004 431 | 689 923 | 1 036 006 | 1 068 213 | 1 151 597 | 1 159 491 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 205 849 | 65 589 | 72 759 | 90 208 | 86 526 | 194 895 |
| EBITDA | 221 344 | 83 210 | 87 935 | 103 457 | 98 554 | 197 665 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 205 568 | 65 324 | 72 477 | 89 899 | 86 228 | 194 602 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 160 945 | 50 248 | 55 903 | 69 070 | 66 442 | 151 251 |
| Osobné náklady | 188 404 | 188 314 | 225 102 | 207 612 | 226 338 | 197 823 |
| Odpisy | 15 495 | 17 621 | 15 176 | 13 249 | 12 028 | 2 770 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 160 945 | 50 248 | 55 903 | 69 070 | 66 442 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SETING Bratislava, spol. s r.o.
Prehľad
SETING Bratislava, spol. s r.o. (IČO 31397778) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 15 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 159 491 €, čo je o 0,7 % viac ako rok predtým (1 151 597 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 151 251 € (13,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 197 823 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 610 824 € a vlastné imanie 393 212 € (miera samofinancovania 64,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.