O.F., spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 291 645 | 2 955 672 | 1 435 802 | 1 818 910 | 1 388 955 | 2 328 907 |
| Neobežný majetok spolu | 80 104 | 64 576 | 38 022 | 44 137 | 167 420 | 121 640 |
| Spolu majetok | 2 382 365 | 3 030 644 | 1 484 021 | 1 876 274 | 1 579 222 | 2 459 572 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 832 811 | 2 088 487 | 244 055 | 696 446 | 409 939 | 1 283 927 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 350 465 | 446 251 | 779 812 | 1 016 662 | 1 086 425 | 1 164 414 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 191 786 | 488 603 | 452 851 | 155 863 | 75 555 | 3 928 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 549 554 | 942 157 | 1 239 966 | 1 179 828 | 1 169 283 | 1 175 645 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 588 641 | 14 626 571 | 20 577 303 | 12 385 201 | 12 094 632 | 11 720 201 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 259 570 | 633 133 | 585 476 | 205 279 | 96 775 | 425 |
| EBITDA | 295 385 | 675 683 | 614 059 | 230 558 | 133 268 | 51 205 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 243 914 | 622 466 | 574 583 | 198 069 | 97 422 | 6 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 191 786 | 488 603 | 452 851 | 155 863 | 75 555 | 3 928 |
| Osobné náklady | 136 300 | 173 872 | 211 577 | 203 589 | 295 549 | 314 023 |
| Odpisy | 35 815 | 42 550 | 28 583 | 25 279 | 36 493 | 50 780 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 96 000 | 155 042 | 216 001 | 86 100 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: O.F., spol. s r.o.
Prehľad
O.F., spol. s r.o. (IČO 31422292) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Sereď. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s obilím, nespracovaným tabakom, semenami a krmivom (SK NACE 4621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 720 201 €, čo je o 3,1 % menej ako rok predtým (12 094 632 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 928 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 314 023 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 459 572 € a vlastné imanie 1 175 645 € (miera samofinancovania 47,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.