ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 469 680 | 737 149 | 956 562 | 459 126 | 366 494 |
| Neobežný majetok spolu | 679 616 | 955 425 | 1 046 900 | 1 122 817 | 948 418 |
| Spolu majetok | 1 151 229 | 1 696 583 | 2 005 993 | 1 584 457 | 1 318 767 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 663 857 | 1 170 761 | 1 417 004 | 904 716 | 638 761 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 215 509 | 429 672 | 443 123 | 521 289 | 622 041 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 214 163 | 38 450 | 88 166 | 100 752 | 262 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 50 700 | 50 700 | 50 700 | 50 700 | 50 700 |
| Vlastné imanie spolu | 487 372 | 525 822 | 588 989 | 679 741 | 680 003 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 429 403 | 2 557 041 | 3 203 176 | 3 265 908 | 1 951 027 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 280 480 | 69 840 | 129 303 | 151 743 | 30 765 |
| EBITDA | 344 604 | 150 487 | 257 413 | 333 554 | 181 598 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 268 729 | 53 378 | 104 527 | 118 484 | 8 463 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 214 163 | 38 450 | 88 166 | 100 752 | 262 |
| Osobné náklady | 426 183 | 465 531 | 571 850 | 529 486 | 370 493 |
| Odpisy | 64 124 | 80 647 | 128 110 | 181 811 | 150 833 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 24 999 | 10 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o.
Prehľad
ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. (IČO 31431429) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami (SK NACE 4684). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 951 027 €, čo je o 40,3 % menej ako rok predtým (3 265 908 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 262 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 370 493 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 318 767 € a vlastné imanie 680 003 € (miera samofinancovania 51,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.