NIPOL, spol. s r.o.Aktívna

IČO 31432930Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1993Košice

Finančný prehľad

3 160 330 €+7,1%
Tržby 2025
+20,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.4 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu201 790261 868575 128659 714877 836890 529
Neobežný majetok spolu51 73148 88441 77938 37341 73240 361
Spolu majetok478 521505 794781 907833 0871 024 6741 005 942
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu411 521419 915642 504659 810794 121716 062
Základné imanie16 59716 59716 59716 59716 59716 597
Výsledok hospodárenia minulých rokov-161 247-146 589-127 710-74 186-40 31216 963
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)14 65818 87953 52433 87457 27659 328
Fondy a ostatné vlastné imanie196 992196 992196 992196 992196 992196 992
Vlastné imanie spolu67 00085 879139 403173 277230 553289 880
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 235 6761 770 5822 017 9112 442 2302 952 1493 160 330
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti23 37526 69467 56840 68765 47470 173
EBITDA35 09535 94977 71550 98476 23080 671
Výsledok hospodárenia pred zdanením17 58724 43868 09244 22273 14376 590
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie14 65818 87953 52433 87457 27659 328
Osobné náklady142 554173 061198 077239 791265 137299 812
Odpisy11 7209 25510 14710 29710 75610 498
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: NIPOL, spol. s r.o.

Prehľad

NIPOL, spol. s r.o. (IČO 31432930) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami (SK NACE 4775). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 16 597 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 3 160 330 €, čo je o 7,1 % viac ako rok predtým (2 952 149 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 59 328 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 299 812 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 005 942 € a vlastné imanie 289 880 € (miera samofinancovania 28,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

NIPOL, spol. s r.o. – IČO 31432930 — icoprofil.sk