MARTICO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 55 023 € (44 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 114 429 | 2 084 676 | 2 094 914 | 2 274 427 | 2 093 593 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 49 085 | 22 960 | 52 271 | 55 655 | 90 726 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 70 063 | 70 063 | 70 063 | 70 063 | 70 063 |
| Spolu majetok | 1 854 261 | 1 765 243 | 1 912 321 | 1 838 335 | 2 121 290 |
| Záväzky spolu | 422 197 | 363 754 | 478 592 | 404 677 | 655 330 |
| Vlastné imanie spolu | 1 369 571 | 1 342 292 | 1 372 582 | 1 376 872 | 1 412 575 |
| Vypočítané dividendy | 35 778 | 49 085 | 21 981 | 51 365 | 55 023 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MARTICO, s.r.o.
Prehľad
MARTICO, s.r.o. (IČO 31559051) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti drôtových, bezdrôtových a satelitných telekomunikácií (SK NACE 6110). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Dozorná rada má 4 členov. Základné imanie je 12 948 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 093 593 €, čo je o 8,0 % menej ako rok predtým (2 274 427 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 90 726 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 481 023 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 121 290 € a vlastné imanie 1 412 575 € (miera samofinancovania 66,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.