Roxit Slovensko s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 000 001 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 9 752 080 | 10 743 800 | 12 197 363 | 15 639 703 | 12 755 428 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 151 507 | 451 618 | 921 816 | 3 053 385 | 614 832 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 668 357 | 8 516 850 | 8 968 468 | 9 390 284 | 10 443 668 |
| Spolu majetok | 11 128 425 | 12 074 133 | 12 076 702 | 15 526 787 | 14 205 274 |
| Záväzky spolu | 2 346 183 | 2 840 273 | 1 921 026 | 2 817 726 | 2 881 382 |
| Vlastné imanie spolu | 8 782 242 | 9 233 860 | 10 155 676 | 12 709 061 | 11 323 892 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 500 000 | 2 000 001 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Roxit Slovensko s. r. o.
Prehľad
Roxit Slovensko s. r. o. (IČO 31559123) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka štrkovísk a pieskovísk, ťažba ílu a kaolínu (SK NACE 0812). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 150 – 199 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 24 697 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 755 428 €, čo je o 18,4 % menej ako rok predtým (15 639 703 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 614 832 € (4,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 653 822 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 205 274 € a vlastné imanie 11 323 892 € (miera samofinancovania 79,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.