UNICOM COMPUTER & TELEMATIC, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 104 561 | 133 040 | 146 123 | 29 370 | 43 291 | 78 104 |
| Neobežný majetok spolu | 17 033 | 11 508 | 5 984 | 26 079 | 20 866 | 16 112 |
| Spolu majetok | 121 955 | 144 984 | 152 583 | 55 970 | 64 761 | 95 176 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 37 153 | 37 447 | 28 280 | 9 433 | 9 292 | 21 668 |
| Základné imanie | 19 917 | 19 917 | 19 917 | 19 917 | 19 917 | 19 917 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 41 625 | 62 624 | 85 477 | 13 021 | 24 628 | 33 560 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 999 | 22 854 | 16 917 | 11 607 | 8 932 | 18 012 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 992 | 1 992 | 1 992 | 1 992 | 1 992 | 1 992 |
| Vlastné imanie spolu | 84 533 | 107 387 | 124 303 | 46 537 | 55 469 | 73 481 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 90 181 | 99 434 | 99 503 | 88 187 | 85 494 | 97 442 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 24 805 | 29 055 | 21 605 | 14 889 | 11 429 | 20 135 |
| EBITDA | 30 047 | 34 579 | 27 129 | 21 357 | 16 643 | 24 888 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 24 708 | 28 936 | 21 476 | 14 745 | 11 343 | 20 030 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 999 | 22 854 | 16 917 | 11 607 | 8 932 | 18 012 |
| Osobné náklady | 713 | 690 | 19 977 | 21 061 | 21 302 | 21 302 |
| Odpisy | 5 242 | 5 524 | 5 524 | 6 468 | 5 214 | 4 753 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 89 373 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: UNICOM COMPUTER & TELEMATIC, s.r.o.
Prehľad
UNICOM COMPUTER & TELEMATIC, s.r.o. (IČO 31572626) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 19 917 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 97 442 €, čo je o 14,0 % viac ako rok predtým (85 494 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 012 € (18,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 302 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 95 176 € a vlastné imanie 73 481 € (miera samofinancovania 77,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.