Brantner Fatra s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 250 000 € (21 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 9 275 581 | 9 915 008 | 10 905 388 | 11 500 924 | 11 464 127 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 887 050 | 1 067 332 | 1 274 506 | 1 472 676 | 1 305 649 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 536 720 | 4 633 770 | 4 321 102 | 4 555 609 | 4 778 285 |
| Spolu majetok | 9 711 623 | 9 996 735 | 12 354 960 | 12 585 767 | 12 370 802 |
| Záväzky spolu | 3 270 098 | 3 285 255 | 5 753 278 | 5 552 552 | 5 282 684 |
| Vlastné imanie spolu | 6 425 782 | 6 703 114 | 6 597 620 | 7 030 297 | 7 085 946 |
| Vypočítané dividendy | 510 001 | 790 000 | 1 380 000 | 1 039 999 | 1 250 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok22
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Brantner Fatra s.r.o.
Prehľad
Brantner Fatra s.r.o. (IČO 31578861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 150 – 199 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 66 388 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 464 127 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 305 649 € (11,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 167 100 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 370 802 € a vlastné imanie 7 085 946 € (miera samofinancovania 57,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.