BYSTRICKÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 785 | 22 281 | 25 904 | 25 890 | 27 784 | 25 269 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 23 785 | 22 281 | 25 904 | 25 890 | 27 784 | 25 269 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 359 | 8 341 | 18 597 | 18 901 | 16 935 | 15 329 |
| Základné imanie | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 | 13 278 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 134 | -2 180 | -666 | -7 299 | -17 617 | -13 756 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 954 | 1 514 | -6 633 | -10 318 | 3 860 | -910 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 11 328 | 11 328 | 11 328 |
| Vlastné imanie spolu | 12 426 | 13 940 | 7 307 | 6 989 | 10 849 | 9 940 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 340 | 29 013 | 24 853 | 25 979 | 36 469 | 31 143 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 571 | 1 892 | -5 691 | -9 443 | 4 905 | 104 |
| EBITDA | 3 571 | 1 892 | -5 691 | -9 443 | 4 905 | 104 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 475 | 1 793 | -6 633 | -10 318 | 4 200 | -570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 954 | 1 514 | -6 633 | -10 318 | 3 860 | -910 |
| Osobné náklady | 20 226 | 22 970 | 22 715 | 23 841 | 23 153 | 25 571 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BYSTRICKÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ s.r.o.
Prehľad
BYSTRICKÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ s.r.o. (IČO 31580874) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 13 278 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 31 143 €, čo je o 14,6 % menej ako rok predtým (36 469 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 910 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 571 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 269 € a vlastné imanie 9 940 € (miera samofinancovania 39,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.