ROHÁČE, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 89 817 € (12 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 734 | 78 468 | 180 675 | 199 705 | 162 393 | 321 421 |
| Neobežný majetok spolu | 832 038 | 781 853 | 759 838 | 822 345 | 795 750 | 792 822 |
| Spolu majetok | 861 772 | 860 321 | 940 513 | 1 022 050 | 958 143 | 1 114 243 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 412 990 | 444 991 | 310 890 | 170 133 | 106 185 | 122 077 |
| Základné imanie | 94 937 | 94 937 | 94 937 | 94 937 | 94 937 | 94 937 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 250 469 | 334 458 | 304 655 | 518 949 | 633 716 | 651 466 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 87 638 | -29 803 | 214 293 | 222 293 | 107 567 | 230 025 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 738 | 15 738 | 15 738 | 15 738 | 15 738 | 15 738 |
| Vlastné imanie spolu | 448 782 | 415 330 | 629 623 | 851 917 | 851 958 | 992 166 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 573 942 | 179 304 | 796 005 | 761 729 | 563 239 | 963 071 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 115 650 | 2 035 | 282 311 | 286 986 | 137 995 | 284 600 |
| EBITDA | 173 710 | 47 639 | 315 825 | 306 604 | 164 590 | 325 700 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 111 447 | -29 679 | 274 394 | 281 695 | 134 134 | 283 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 87 638 | -29 803 | 214 293 | 222 293 | 107 567 | 230 025 |
| Osobné náklady | 1 920 | 1 622 | 1 622 | 1 622 | 1 634 | 1 634 |
| Odpisy | 58 060 | 45 604 | 33 514 | 19 618 | 26 595 | 41 100 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 3 649 | 0 | 0 | 107 526 | 89 817 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ROHÁČE, spol. s r.o.
Prehľad
ROHÁČE, spol. s r.o. (IČO 31585981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Zuberec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 6 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 94 937 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 963 071 €, čo je o 71,0 % viac ako rok predtým (563 239 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 230 025 € (23,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 634 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 114 243 € a vlastné imanie 992 166 € (miera samofinancovania 89,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.