HONOR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 326 691 | 365 300 | 430 898 | 316 465 | 358 997 | 374 139 |
| Neobežný majetok spolu | 134 690 | 115 987 | 99 463 | 102 676 | 87 274 | 69 881 |
| Spolu majetok | 467 464 | 486 764 | 536 570 | 425 615 | 454 791 | 452 220 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 79 624 | 52 617 | 50 822 | 59 143 | 69 086 | 57 370 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 50 270 | 96 577 | 0 | 0 | 48 135 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 50 270 | 46 307 | 51 601 | 28 902 | 48 135 | 8 978 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 330 931 | 330 931 | 330 931 | 330 931 | 330 931 | 330 931 |
| Vlastné imanie spolu | 387 840 | 434 147 | 485 748 | 366 472 | 385 705 | 394 683 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 746 112 | 685 125 | 794 319 | 785 428 | 825 702 | 692 901 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 67 518 | 62 270 | 69 302 | 40 627 | 65 792 | 14 772 |
| EBITDA | 85 440 | 80 974 | 85 825 | 56 040 | 83 615 | 32 166 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 63 783 | 58 624 | 65 324 | 36 750 | 61 502 | 10 756 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 50 270 | 46 307 | 51 601 | 28 902 | 48 135 | 8 978 |
| Osobné náklady | 192 275 | 178 620 | 191 916 | 213 453 | 222 977 | 244 431 |
| Odpisy | 17 922 | 18 704 | 16 523 | 15 413 | 17 823 | 17 394 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 148 178 | 28 902 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HONOR, s.r.o.
Prehľad
HONOR, s.r.o. (IČO 31598251) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií (SK NACE 1392). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 692 901 €, čo je o 16,1 % menej ako rok predtým (825 702 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 978 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 244 431 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 452 220 € a vlastné imanie 394 683 € (miera samofinancovania 87,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.