AJFA + AVIS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 161 292 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 389 022 | 2 053 863 | 1 653 358 | 2 342 282 | 2 773 387 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 130 800 | 165 189 | 113 144 | 160 987 | 141 534 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 417 232 | 548 032 | 713 221 | 826 365 | 826 060 |
| Spolu majetok | 1 261 856 | 1 343 926 | 1 446 742 | 1 698 995 | 1 674 151 |
| Záväzky spolu | 669 964 | 586 845 | 576 517 | 667 783 | 662 697 |
| Vlastné imanie spolu | 591 892 | 757 081 | 870 225 | 1 031 212 | 1 011 454 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 161 292 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AJFA + AVIS, s.r.o.
Prehľad
AJFA + AVIS, s.r.o. (IČO 31602436) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru (SK NACE 5819). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 20 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 773 387 €, čo je o 18,4 % viac ako rok predtým (2 342 282 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 141 534 € (5,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 705 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 674 151 € a vlastné imanie 1 011 454 € (miera samofinancovania 60,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.