SIKUREX spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 63 259 | 47 768 | 55 155 | 54 677 | 67 503 |
| Neobežný majetok spolu | 900 | 22 954 | 16 476 | 10 297 | 4 119 |
| Spolu majetok | 64 159 | 70 722 | 71 631 | 64 974 | 71 622 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 11 832 | 19 010 | 18 213 | 11 482 | 17 294 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 171 | 35 999 | 35 385 | 37 091 | 37 165 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 829 | -614 | 1 706 | 73 | 836 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 9 687 | 9 687 | 9 687 | 9 688 | 9 687 |
| Vlastné imanie spolu | 52 327 | 51 712 | 53 418 | 53 492 | 54 328 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 43 703 | 34 529 | 37 895 | 37 435 | 42 336 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 524 | -219 | 2 529 | 994 | 1 878 |
| EBITDA | 19 124 | 2 440 | 9 007 | 7 172 | 8 056 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 359 | -568 | 1 913 | 459 | 1 176 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 829 | -614 | 1 706 | 73 | 836 |
| Osobné náklady | 14 423 | 13 411 | 13 005 | 13 926 | 15 697 |
| Odpisy | 600 | 2 659 | 6 478 | 6 178 | 6 178 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SIKUREX spol. s r.o.
Prehľad
SIKUREX spol. s r.o. (IČO 31603131) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 336 €, čo je o 13,1 % viac ako rok predtým (37 435 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 836 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 697 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 71 622 € a vlastné imanie 54 328 € (miera samofinancovania 75,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.