FESTA - BEST s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 054 | 107 771 | 42 093 | 19 476 | 7 093 | 3 552 |
| Neobežný majetok spolu | 173 323 | 161 002 | 126 378 | 125 049 | 43 967 | 37 396 |
| Spolu majetok | 189 377 | 268 773 | 168 471 | 144 525 | 51 060 | 40 948 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 182 735 | 288 466 | 189 432 | 197 223 | 28 265 | 27 535 |
| Základné imanie | 6 660 | 6 660 | 6 660 | 6 660 | 6 660 | 6 660 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -312 864 | -325 553 | -351 888 | -353 156 | -384 893 | -309 400 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -12 689 | -26 335 | -1 268 | -31 737 | 75 493 | -19 382 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 325 535 | 325 535 | 325 535 | 325 535 | 325 535 | 335 535 |
| Vlastné imanie spolu | 6 642 | -19 693 | -20 961 | -52 698 | 22 795 | 13 413 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 784 | 45 435 | 49 278 | 36 104 | 32 030 | 21 872 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -11 690 | -25 399 | -997 | -31 629 | 79 341 | -18 923 |
| EBITDA | 1 414 | -10 626 | 11 352 | -18 605 | 86 879 | -12 353 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -12 689 | -26 335 | -1 268 | -31 737 | 79 218 | -19 042 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -12 689 | -26 335 | -1 268 | -31 737 | 75 493 | -19 382 |
| Osobné náklady | 13 765 | 17 491 | 18 848 | 15 153 | 7 097 | 7 977 |
| Odpisy | 13 104 | 14 773 | 12 349 | 13 024 | 7 538 | 6 570 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FESTA - BEST s. r. o.
Prehľad
FESTA - BEST s. r. o. (IČO 31604633) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné ubytovanie (SK NACE 5590). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 660 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 872 €, čo je o 31,7 % menej ako rok predtým (32 030 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 19 382 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 977 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 948 € a vlastné imanie 13 413 € (miera samofinancovania 32,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.