Schrack Technik s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 953 727 € (60 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 14 995 575 | 20 676 470 | 25 971 739 | 24 121 106 | 39 204 794 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 871 208 | 1 825 466 | 2 289 278 | 1 953 727 | 3 447 974 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 287 144 | 1 287 144 | 1 287 144 | 1 287 144 | 1 287 144 |
| Spolu majetok | 5 566 419 | 6 303 755 | 8 168 830 | 9 642 286 | 12 801 247 |
| Záväzky spolu | 2 926 653 | 2 709 731 | 4 110 994 | 5 920 001 | 7 584 715 |
| Vlastné imanie spolu | 2 639 766 | 3 594 024 | 4 057 836 | 3 722 285 | 5 216 532 |
| Vypočítané dividendy | 647 063 | 871 208 | 1 825 466 | 2 289 278 | 1 953 727 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Schrack Technik s.r.o.
Prehľad
Schrack Technik s.r.o. (IČO 31610919) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 331 940 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 39 204 794 €, čo je o 62,5 % viac ako rok predtým (24 121 106 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 447 974 € (8,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 185 239 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 801 247 € a vlastné imanie 5 216 532 € (miera samofinancovania 40,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.