KIMEA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 207 322 | 212 108 | 226 552 | 238 996 | 246 407 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 382 | 1 423 | 7 996 | -7 013 | -7 784 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 49 726 | 50 397 | 46 510 | 54 506 | 47 494 |
| Spolu majetok | 117 213 | 136 041 | 127 104 | 131 407 | 114 336 |
| Záväzky spolu | 52 801 | 76 917 | 65 294 | 76 610 | 67 322 |
| Vlastné imanie spolu | 64 412 | 59 124 | 61 810 | 54 797 | 47 014 |
| Vypočítané dividendy | 6 640 | 6 711 | 5 310 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KIMEA, s.r.o.
Prehľad
KIMEA, s.r.o. (IČO 31612555) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 246 407 €, čo je o 3,1 % viac ako rok predtým (238 996 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 7 784 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 126 301 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 114 336 € a vlastné imanie 47 014 € (miera samofinancovania 41,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.