ESEA SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 426 | 29 348 | 293 992 | 105 412 | 128 221 | 112 247 |
| Neobežný majetok spolu | 31 554 | 31 554 | 30 044 | 67 259 | 54 658 | 37 146 |
| Spolu majetok | 36 980 | 60 902 | 324 036 | 172 671 | 182 879 | 149 393 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 30 017 | 47 766 | 185 780 | 110 145 | 130 258 | 100 149 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 932 | 12 932 | 12 932 | 135 229 | 55 222 | 45 317 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 273 | -7 100 | 118 020 | -80 007 | -9 905 | -3 377 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 6 963 | 13 136 | 138 256 | 62 526 | 52 621 | 49 244 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 781 | 8 002 | 359 860 | 21 580 | 19 416 | 45 244 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 881 | -6 087 | 151 067 | -79 749 | -9 683 | -10 511 |
| EBITDA | -12 881 | -6 087 | 170 345 | -79 749 | 3 110 | 7 001 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 273 | -7 100 | 149 392 | -80 007 | -9 905 | -3 377 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 273 | -7 100 | 118 020 | -80 007 | -9 905 | -3 377 |
| Osobné náklady | 1 253 | 1 301 | 1 336 | 1 523 | 1 927 | 1 742 |
| Odpisy | 0 | 0 | 19 278 | 0 | 12 793 | 17 512 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ESEA SK, s.r.o.
Prehľad
ESEA SK, s.r.o. (IČO 31614396) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 244 €, čo je o 133 % viac ako rok predtým (19 416 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 377 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 742 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 149 393 € a vlastné imanie 49 244 € (miera samofinancovania 33,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.