Bryndziareň, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 16 423 € (7 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 930 724 | 2 247 269 | 2 783 836 | 2 719 165 | 3 060 988 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 35 647 | 18 667 | 41 467 | 68 428 | 132 935 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 236 854 | 236 688 | 237 094 | 155 187 | 207 192 |
| Spolu majetok | 1 362 710 | 1 261 754 | 1 189 512 | 1 077 895 | 1 145 179 |
| Záväzky spolu | 392 270 | 372 429 | 311 751 | 286 877 | 269 446 |
| Vlastné imanie spolu | 496 029 | 479 049 | 502 255 | 447 309 | 563 821 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 35 647 | 18 261 | 123 374 | 16 423 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Bryndziareň, s.r.o.
Prehľad
Bryndziareň, s.r.o. (IČO 31614558) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Turčianske Teplice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba mliečnych výrobkov (SK NACE 1051). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 060 988 €, čo je o 12,6 % viac ako rok predtým (2 719 165 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 132 935 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 591 125 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 145 179 € a vlastné imanie 563 821 € (miera samofinancovania 49,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.