TEZAR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 772 002 | 792 612 | 1 402 764 | 913 008 | 1 275 566 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 193 | -24 334 | 18 879 | -6 697 | 29 209 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 194 799 | 153 300 | 132 536 | 151 415 | 143 708 |
| Spolu majetok | 3 934 507 | 3 904 286 | 7 194 337 | 4 869 737 | 6 894 964 |
| Záväzky spolu | 3 698 748 | 3 688 911 | 3 631 129 | 3 584 918 | 3 910 520 |
| Vlastné imanie spolu | 235 759 | 215 375 | 234 254 | 241 676 | 283 416 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TEZAR, s.r.o.
Prehľad
TEZAR, s.r.o. (IČO 31615333) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Bytča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka pary a rozvod studeného vzduchu (SK NACE 3530). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 275 566 €, čo je o 39,7 % viac ako rok predtým (913 008 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 209 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 144 380 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 894 964 € a vlastné imanie 283 416 € (miera samofinancovania 4,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.