AGROING - LICHÝ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 55 382 | 51 442 | 64 697 | 60 841 | 59 558 | 61 762 |
| Neobežný majetok spolu | 8 299 | 4 864 | 1 429 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 63 691 | 56 306 | 66 141 | 61 303 | 59 573 | 61 831 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 816 | 20 291 | 19 731 | 13 877 | 12 162 | 13 185 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 25 167 | 35 572 | 28 573 | 39 106 | 40 124 | 40 108 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 405 | -6 999 | 10 534 | 1 017 | -16 | 1 235 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 42 875 | 35 876 | 46 410 | 47 426 | 47 411 | 48 646 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 54 955 | 39 496 | 80 356 | 51 241 | 34 775 | 38 114 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 148 | -6 433 | 14 244 | 2 384 | 722 | 1 927 |
| EBITDA | 16 583 | -2 998 | 17 679 | 3 813 | 722 | 1 927 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 693 | -6 999 | 13 708 | 1 969 | 367 | 1 575 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 405 | -6 999 | 10 534 | 1 017 | -16 | 1 235 |
| Osobné náklady | 16 490 | 13 907 | 15 641 | 15 742 | 14 596 | 13 733 |
| Odpisy | 3 435 | 3 435 | 3 435 | 1 429 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGROING - LICHÝ, s.r.o.
Prehľad
AGROING - LICHÝ, s.r.o. (IČO 31616216) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: vypracovanie stavebných projektov (SK NACE 6812).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 38 114 €, čo je o 9,6 % viac ako rok predtým (34 775 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 235 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 733 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 61 831 € a vlastné imanie 48 646 € (miera samofinancovania 78,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.