STAVZA, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 323 534 | 443 244 | 586 306 | 301 675 | 391 580 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 900 | 9 870 | 9 393 | 328 | 204 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 451 085 | 454 185 | 398 648 | 407 941 | 407 969 |
| Spolu majetok | 513 542 | 611 613 | 483 782 | 461 063 | 458 358 |
| Záväzky spolu | 41 253 | 140 254 | 68 437 | 38 395 | 35 786 |
| Vlastné imanie spolu | 472 289 | 471 359 | 415 345 | 422 668 | 422 572 |
| Vypočítané dividendy | — | 10 800 | 65 407 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: STAVZA, spol. s r.o.
Prehľad
STAVZA, spol. s r.o. (IČO 31617361) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 391 580 €, čo je o 29,8 % viac ako rok predtým (301 675 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 204 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 69 437 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 458 358 € a vlastné imanie 422 572 € (miera samofinancovania 92,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.