Lekáreň SIMBA, s.r.o.Aktívna

IČO 31617514Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1994Košice

Finančný prehľad

1 335 694 €+13,3%
Tržby 2025
+7,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu316 682323 760439 047457 805491 732544 613
Neobežný majetok spolu17 22312 66611 11817 70333 35136 501
Spolu majetok334 191336 754450 461475 826525 535581 512
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu218 860209 705297 720301 444331 811363 561
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov59 85072 86384 580110 273131 914151 256
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)13 01311 71825 69321 64119 34224 227
Fondy a ostatné vlastné imanie35 82935 82935 82935 82935 82935 829
Vlastné imanie spolu115 331127 049152 741174 382193 724217 951
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)949 358928 505999 7821 178 2311 179 2521 335 694
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti16 70313 81330 42324 12320 60427 422
EBITDA24 06121 51934 62927 52424 19431 741
Výsledok hospodárenia pred zdanením17 19115 47133 40128 41025 43831 837
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie13 01311 71825 69321 64119 34224 227
Osobné náklady120 792134 012140 000155 279154 533156 960
Odpisy7 3587 7064 2063 4013 5904 319
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Lekáreň SIMBA, s.r.o.

Prehľad

Lekáreň SIMBA, s.r.o. (IČO 31617514) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 335 694 €, čo je o 13,3 % viac ako rok predtým (1 179 252 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 227 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 156 960 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 581 512 € a vlastné imanie 217 951 € (miera samofinancovania 37,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Lekáreň SIMBA, s.r.o. – IČO 31617514 — icoprofil.sk