H B H , a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 245 295 | 6 289 575 | 9 438 551 | 7 322 693 | 8 701 415 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 52 651 | 59 445 | 88 839 | 61 496 | 62 078 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 79 955 | 79 955 |
| Spolu majetok | 3 236 843 | 3 807 889 | 3 438 009 | 4 266 012 | 3 480 654 |
| Záväzky spolu | 2 121 751 | 2 634 199 | 2 176 745 | 2 942 436 | 2 097 885 |
| Vlastné imanie spolu | 1 075 039 | 1 134 484 | 1 223 323 | 1 284 819 | 1 346 897 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: H B H , a.s.
Prehľad
H B H , a.s. (IČO 31617913) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 1 006 272 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 701 415 €, čo je o 18,8 % viac ako rok predtým (7 322 693 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 62 078 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 295 864 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 480 654 € a vlastné imanie 1 346 897 € (miera samofinancovania 38,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.