OUTDOORIA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 671 815 | 83 | 589 | 1 498 | 1 646 | 1 222 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 671 815 | 83 | 589 | 1 498 | 1 646 | 1 222 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 710 991 | 252 288 | 244 169 | 240 942 | 235 113 | 224 443 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -43 355 | -257 664 | -258 965 | -250 773 | -248 737 | -240 659 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 582 | -1 302 | 8 624 | 4 137 | 8 078 | 10 246 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 122 | 122 | 122 | 553 | 553 | 553 |
| Vlastné imanie spolu | -39 176 | -252 205 | -243 580 | -239 444 | -233 467 | -223 221 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 522 | 870 | 9 732 | 7 938 | 11 064 | 12 737 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 466 | -1 198 | 9 371 | 4 799 | 9 375 | 11 521 |
| EBITDA | -2 466 | -1 198 | 9 371 | 4 799 | 9 375 | 11 521 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 582 | -1 302 | 9 286 | 4 713 | 9 272 | 11 400 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 582 | -1 302 | 8 624 | 4 137 | 8 078 | 10 246 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 211 727 | 0 | 0 | 2 101 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OUTDOORIA, s.r.o.
Prehľad
OUTDOORIA, s.r.o. (IČO 31619274) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 737 €, čo je o 15,1 % viac ako rok predtým (11 064 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 89,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 246 € (80,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-223 221 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.