DOKA DREVO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 72 614 541 | 92 367 547 | 52 762 823 | 52 502 474 | 70 544 779 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 839 689 | 3 420 049 | -4 810 683 | 654 178 | 2 535 552 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 679 115 | 8 018 804 | 8 438 854 | 3 628 171 | 4 282 349 |
| Spolu majetok | 40 249 350 | 39 986 332 | 30 267 760 | 32 021 820 | 43 389 091 |
| Záväzky spolu | 20 567 489 | 19 408 857 | 17 516 521 | 18 643 358 | 27 496 290 |
| Vlastné imanie spolu | 19 372 260 | 20 292 309 | 12 481 627 | 13 135 805 | 15 671 357 |
| Vypočítané dividendy | 4 000 000 | 2 500 000 | 2 999 999 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DOKA DREVO, s.r.o.
Prehľad
DOKA DREVO, s.r.o. (IČO 31619380) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: konečná úprava drevených výrobkov (SK NACE 1627). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 8 048 596 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 70 544 779 €, čo je o 34,4 % viac ako rok predtým (52 502 474 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 535 552 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 319 997 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 389 091 € a vlastné imanie 15 671 357 € (miera samofinancovania 36,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.