GF bridge, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 250 | 20 327 | 22 531 | 23 250 | 107 313 | 137 834 |
| Neobežný majetok spolu | 1 000 268 | 988 652 | 886 604 | 881 294 | 934 014 | 936 501 |
| Spolu majetok | 1 007 518 | 1 008 979 | 910 050 | 905 524 | 1 043 998 | 1 076 567 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 609 872 | 610 576 | 501 295 | 493 486 | 667 087 | 831 019 |
| Základné imanie | 13 280 | 13 280 | 13 280 | 13 280 | 13 280 | 13 280 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 397 837 | 383 038 | 383 795 | 381 647 | 384 930 | 349 803 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -14 799 | 757 | -2 148 | 3 283 | -35 127 | -131 363 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 |
| Vlastné imanie spolu | 397 646 | 398 403 | 396 255 | 399 538 | 364 411 | 233 048 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 200 | 18 540 | 7 101 | 10 813 | 164 964 | 624 896 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 492 | 1 217 | -1 984 | 3 379 | -33 664 | -122 419 |
| EBITDA | -2 877 | 12 832 | 6 137 | 8 690 | -31 372 | -106 021 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -14 799 | 891 | -2 148 | 3 283 | -34 167 | -127 523 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -14 799 | 757 | -2 148 | 3 283 | -35 127 | -131 363 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 036 | 108 933 |
| Odpisy | 11 615 | 11 615 | 8 121 | 5 311 | 2 292 | 16 398 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GF bridge, s. r. o.
Prehľad
GF bridge, s. r. o. (IČO 31620302) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel (SK NACE 4672). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 13 281 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 624 896 €, čo je o 279 % viac ako rok predtým (164 964 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 187 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 131 363 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 108 933 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 076 567 € a vlastné imanie 233 048 € (miera samofinancovania 21,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.