DATALAB s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 036 | 16 037 | 20 339 | 24 160 | 41 500 | 38 395 |
| Neobežný majetok spolu | 100 883 | 130 467 | 97 712 | 64 324 | 38 018 | 34 055 |
| Spolu majetok | 123 919 | 146 504 | 118 051 | 88 484 | 79 518 | 72 450 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 96 552 | 129 099 | 108 393 | 77 910 | 68 815 | 49 689 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 31 100 | 16 039 | 6 077 | -1 670 | -754 | -626 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 061 | -9 962 | -7 747 | 916 | 129 | 12 059 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 |
| Vlastné imanie spolu | 27 367 | 17 405 | 9 658 | 10 574 | 10 703 | 22 761 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 50 129 | 78 796 | 64 886 | 72 423 | 53 241 | 94 715 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 030 | -2 552 | 65 | 3 327 | 4 545 | 16 118 |
| EBITDA | 13 910 | 29 414 | 34 101 | 23 931 | 12 885 | 20 081 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 061 | -9 962 | -7 747 | 1 028 | 1 089 | 13 019 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 061 | -9 962 | -7 747 | 916 | 129 | 12 059 |
| Osobné náklady | 8 143 | 10 994 | 11 680 | 3 302 | 3 181 | 3 359 |
| Odpisy | 25 940 | 31 966 | 34 036 | 20 604 | 8 340 | 3 963 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DATALAB s.r.o.
Prehľad
DATALAB s.r.o. (IČO 31623654) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Dúbravy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 715 €, čo je o 77,9 % viac ako rok predtým (53 241 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 059 € (12,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 359 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 72 450 € a vlastné imanie 22 761 € (miera samofinancovania 31,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.